2017/04/17 01:25

Ledus sezona Talsu ledus hallē ir noslēgusies, uz tikšanos rudenī, nākamajā sezonā!

2017/04/17 01:22

Zelta Ripa 2017

15. aprīlī Talsu ledus hallē tika aizvadītas ikgadējās hokeja sacensības "Zelta Ripa". Šoreiz tās notika divās vecuma grupās - visjaunākajā (2010.-2011. gadā dzimušie) un jaunākajā (2008.-2009. gadā dzimušie), abās grupās komandas izspēlēja apļa turnīru. Sacensībās viesojās arī komandas no Brocēniem un Ventspils.

Visjaunākās grupas spēles bija līdzīgas, nevienā rezultāta starpība nebija lielāka par diviem vārtiem. Turnīru uzvarēja "Talsu NSS/THK komanda", 2. vietu ieguva HK "Venta", bet 3. vietā - "Brocēnu NBJSS".

Jaunākās grupas turnīrā uzvarēja "Talsu NSS/THK I" komanda, 2. vietā - "Brocēnu NBJSS", 3. vietu ieguva "Talsu NSS/THK II", kas pēcspēles metienos uzvarēja HK "Venta" komandu, kas ieguva 4. vietu.

Par jaunākās grupas turnīra labākajiem spēlētājiem tika atzīti: Ričards Pētersons (HK "Venta"), Maikijs Laizāns ("THK/Talsu NSS II"), Miks Kravinskis ("Brocēnu NBJSS") un Emīls Dārziņš ("Talsu NSS/THK I").

Turnīra tabula un rezultāti

2017/04/14 23:41

Talsu novada atklātā čempionāta hokejā 2. līga

14.04.17.
Jaunsardze 1 : 6 Vika-Wood
Jaunsardze: M. Prūsis (1+0), V. Hazens (0+1)
Vik
a-Wood: A. Balodis (2+0), A. Krūklis (1+1), A. Paurs (1+0), G. Priede (1+0), M. Priede (1+0), G. Rutulis (0+1),
A. Bīlands (0+1), G. Mazkalniņš (0+1)

Amatieri 3 : 2 (PM) Ventspils novads II
Amatieri: T. Prokopovičs (1+0), R. Kančuks (1+0), M. Krūmiņš (1+0), J. Krūklis (0+1)

Ventspils nov
ads II: R. Jāne (1+0), T. Kairišs (1+0)

Jaunsardze 5 : 4 (PM) Ventspils novads II
Jaunsardze: K. Ziediņš (2+1), M. Reķis (2+1), K. Kiseļevskis (0+2), J. Ziediņš (0+2), P. Urķis (1+0), T. Kolosko (0+1)
Ventspils novads II: J. Jurkevics (2+0), R. Dreijers (1+1), S. Setkovsks (0+2), K. Kairišs (1+0)

Vika-Wood 3 : 2 Amatieri
Vika-Wood: G. Rutulis (2+0), A. Balodis (1+0), M. Priede (0+1), A. Bīlands (0+1)
Amatieri: T. Prokopovičs (1+0), J. Krūklis (1+0), R. Krūmiņš (0+1), I. Maljavkins (0+1), K. Baņģis (0+1)

Turnīra tabula un statistika
Foto no apbalvošanas

2017/04/14 00:43

Talsu novada kausa izcīņa veterāniem

8. aprīlī Talsu ledus hallē notika Talsu novada kausa izcīņa veterāniem 50+ grupā. Piecas komandas dienas garumā izspēlēja apļa turnīru. Talsu novada kausa izcīņa notika Latvijas veterānu hokeja čempionāta ietvaros, kas nozīmē, ka komandas "Talsi" spēles ar pārējām komandām tika ņemtas vērā arī Latvijas čempionāta ieskaitē.

Turnīrā 1. vietu ieguva komanda "Vecmeistars" no Rīgas, 2. vietu - komanda "Talsi", bet 3. vietu dalīja komandas "Engure" un Valmieras "Wolmar", tālāk ierindojās "Daugavpils".

Latvijas veterānu čempionāta kopējā ieskaitē triumfēja un ceļojošo kausu saņēma "Vecmeistars", 2. vietu izcīnīja "Talsi", bet 3. vietā - Valmieras komanda. Čempionāta galvenais organizators Uldis Opits apbalvoja arī čempionāta labākos spēlētājus, un par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Kārlis Svarēns no komandas "Talsi".

Foto

2017/04/14 00:12

Vilkmuižas kauss 2017

1. aprīlī Talsu ledus hallē notika hokeja turnīrs "Vilkmuižas kauss 2017" U-12 vecuma grupas un jaunākiem hokejistiem. Viesojās arī komanda no Ālandu salām, kas turnīru padarīja starptautisku, piedalījās "Brocēnu NJBSS" komanda un divas no Talsu hokejistiem izveidotas komandas.

Turnīrā 4. vietu ieguva komanda Talsu "Vilciņi", kas pamatā bija veidota no jaunākiem Talsu hokejistiem, taču neraugoties uz to, spēlēja centīgi. 3. vietu izcīnīja Ālandu salu komanda IFK Marienhamn "Islanders", kas pirmajā spēlē pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 piekāpās otrai Talsu komandai - "Sprīdīši", zaudēja Brocēnu hokejistiem, bet turnīra noslēdzošajā spēlē ar 2:1 uzvarēja Talsu "Vilciņus". 2. vietu ieguva Talsu "Sprīdīši", kas uzveica gan "Islanders", gan "Vilciņus", bet izšķirošajā spēlē ar 1:3 zaudēja Brocēniem. Brocēnu komanda uzvarēja trīs spēlēs un ieguva 1. vietu turnīrā.

Par katras komandas vērtīgākajiem spēlētājiem turnīrā tikatzīti: Kārlis Šteinbergs ("Vilciņi"), Kaspers Jansens
(Kasper Jansen - "Islanders"), Patriks Plūmiņš ("Sprīdīši") un Arvis Jansons (Brocēni).
Balvas turnīram tika sagādātas ar laikraksta "Talsu Vēstis" atbalstu, paldies arī komandām, treneriem un līdzjutējiem!